...z miłości do pisania.

Po prostu.

Dobry projekt ulotki - jak zaprojektować skuteczną ulotkę reklamową

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

 Ujmując rzecz w wielkim skrócie, dobra ulotka to taka, która realizuje cel reklamowy, trafia do grupy docelowej, zawiera wszystkie niezbędne informacje i jest atrakcyjna wizualnie, a „pierwszy rzut oka” na nią nie wywołuje odruchu zgnieć – wyrzuć. Na pewno z autopsji znasz ten moment, kiedy bez przekonania bierzesz ulotkę do ręki i... no właśnie: albo po szybkim rzuceniu okiem wyciągasz wniosek, że oferta nie jest dla Ciebie (lub przez zły przekaz lub projekt masz takie wrażenie) albo coś do Ciebie przemawia i chcesz zapoznać się z całym komunikatem.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

 Jeśli chcesz efektywnie wykorzystać moc ulotki w swoich działaniach promocyjnych, musisz dokładnie przeanalizować nie tylko sam projekt, ale również ich dystrybucję. Nie chodzi przecież o to, by byle kto, byle komu, byle gdzie i byle kiedy rozdawał ulotki niczym robot, albo żeby kurzyły się na parapecie jakiegoś podrzędnego sklepu lub klatki schodowej.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Kreacja w promocji biznesu jest kluczowym czynnikiem efektywności działań reklamowych. Dzięki niej nieznane nikomu firmy potrafią dosłownie zawładnąć rynkiem w bardzo krótkim czasie. Możesz być wszędzie: w telewizji i radiu, w internecie i na ulicy, ale jeśli nie zaskakujesz, nie przyciągasz, jesteś nudny- twoja "obecność" jest nieefektywna. Możesz być fryzjerem i na ulicy obdarować dwadzieścia kobiet kwiatami, powiedzieć im, że są piękne i...

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Osobowość Lego to osobowość dociekliwego, żądnego przygody konstruktora, twórcy. Stąd serie Ninjago, Star Wars, czy Elves dla dziewczynek. Opowiadają historię, każdy zestaw to inna przygoda- wyobraźnia dziecka budzi się, a wraz z nią budzi się pożądanie.