TIMEDIA - kreatywny marketing, który tworzą ludzie

Jeśli mamy razem pracować, będzie dobrze, jeśli poznasz nas lepiej. Zaparz kawę i przeczytaj krótką historię naszej firmy!

Kim jesteśmy?

Co powinieneś o nas wiedzieć?

Zajmujemy się przede wszystkim budowaniem pozytywnego i silnego wizerunku marek. W naszej pracy skupiamy się na całościowym postrzeganiu marki i jej otoczenia, a punktem wyjściowym komunikacji, którą tworzymy są ludzie: reprezentujący markę, czyli zarząd i personel, oraz ludzie, którzy korzystają z produktów marki lub chcą z nich skorzystać- jej klienci. Kreowanie działań w oparciu o czynnik ludzki pozwala nam zbliżyć się bardziej do potrzeb grupy docelowej i budować silne relacje na linii marka - klient.

Ponad wszystko cenimy sobie partnerskie relacje, bez hierarchii i podziałów, co pozwala na lepsze zrozumienie siebie nawzajem, a także naszych klientów. Jesteśmy marką potrafiącą słuchać i podpowiadać - daj nam jeden problem, my damy Ci sto rozwiązań i sprawimy, że zmieni się w korzyść!

Znajdziesz u nas wiele wartościowych materiałów dotyczących planowania kampanii, mediów społecznościowych, budowania wizerunku marki, projektowania stron internetowych, wykorzystania fotografii i video w kreowaniu wizerunku marki oraz tworzenia angażujących treści.

Co robimy?

Z jakich usług możesz skorzystać?

Oferujemy Ci:

  • tworzenie stron internetowych, które sprzedają,
  • zarządzanie komunikacją marki w mediach społecznościowych,
  • copywriting i webwriting - szybko docenisz nasze lekkie pióro i kreatywność :)
  • kompleksową obsługę kampanii reklamowych - od strategii, przez kreację, porealizację (materiały promocyjne- projekt i druk, dystrybucja, promotorzy, hostessy),
  • tworzenie spójnej identyfikacji wizualnej,
  • budowanie strategii marki,
  • tworzenie materiałów foto i video na potrzeby kampanii reklamowych i budowania wizerunku marki w sieci,
  • pozycjonowanie stron internetowych, SEO, kampanie AdWords.

W czym możemy Ci pomóc?

Daj znać, razem przekujemy Twój pomysł w rzeczywistość :)

Zaufali nam

Poznaj firmy, które obdarzyły nas zaufaniem